رفتن به نوشته‌ها

منتقدان فیلم لس آنجلسی “تبر کوچک” را به عنوان بهترین تصویر معرفی می کنند

منتقدان لس آنجلس Assn. برای اعلام برندگان جایزه 2020 خود تقریباً روز یکشنبه تشکیل جلسه داد.

در سالی که صنعت فیلم به شدت تحت تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 قرار گرفته است ، مراسم اهدای جوایز امسال قوانین سختگیرانه خود را رد کرد و شامل فیلم هایی شد که در یک جشنواره فیلم به نمایش درآمدند اما هنوز نمایش درخواستی ، پخش جریانی یا تصویری درخواستی نداشته اند .

بهترین افتخارات به “تبر کوچک” ساخته استیو مک کوئین ، گلچینی از پنج فیلم در مورد جامعه غرب هند لندن بین سالهای 1969 و 1982 اهدا شد. این فیلم جایزه های بهترین فیلم و فیلمبرداری را از آن خود کرد ، در این فیلم “Nomadland” ساخته Chloe Zhao را شکست داد. علاوه بر این ، این مجموعه گل به دلیل قسمت “Lovers Rock” به مقام نایب قهرمانی در گروه های کارگردان و موسیقی دست یافت.

ژائو برای فیلم “Nomadland” جایزه کارگردانی را دریافت کرد که به عنوان نایب قهرمان بهترین تصویر و فیلمبرداری شناخته شد. “پایین مشکی Ma Rainey” نیز در کنفرانس های سالانه عشق فراوانی نشان داد و در هر دو رده بازیگر و همچنین نایب قهرمان در رده بازیگران نقش اول به رسمیت شناخته شد.

فرانسیس مک دورمند در

Frances McDormand در “Nomadland”.

(TIFF)

جایزه بازیگر نقش اصلی به چادویک بوزمن برای بازی در نقش یک شیپور دردسر ساز در “ته سیاه سیاه Ma Rainey” تعلق گرفت. ریز احمد نایب قهرمان “Sound of Metal” شد.

کری مولیگان بازیگر نقش اول زن جوان “امیدوار کننده” را به همراه ویولا دیویس به عنوان نایب قهرمان “ته سیاه سیاه Ma Rainey” انتخاب کرد.

یون یو جونگ برای بازی در نقش همسری با رنج و درد در فیلم “میناری” برنده جایزه بازیگر نقش مکمل زن شد. آماندا سیفرید نایب قهرمان “مانک” شد.

افتخارات بازیگر نقش مکمل به گلین تورمن برای فیلم “Ma Rainey’s Black Bottom” تعلق گرفت ، در حالی که پل راسی به عنوان نایب قهرمان “Sound of Metal” انتخاب شد.

زمرد فنل برای فیلم “زن جوان امیدوار کننده” جایزه فیلمنامه را از آن خود کرد در حالی که الیزا هیتمن برای “هرگز واقعاً گاهی اوقات همیشه” نایب قهرمان بود.

برنده انیمیشن “Wolfwalkers” اپل تی وی + بود. “روح” دیزنی / پیکسار که برای امتیاز خود بهترین افتخارات را کسب کرد ، نایب قهرمان شد.

دونالد گراهام برت برای کار تولید برای کار خود در “مانک” ، با سرگئی ایوانف نایب قهرمان “Beanpole” ، برنده زبان خارجی (“مارتین ادن” نایب قهرمان فیلم خارجی زبان شد) برنده شد.

Shabier Kirchner برای کار در “تبر کوچک” جایزه فیلمبرداری را گرفت. جوشوا جیمز ریچاردز برای فیلم “Nomadland” نایب قهرمان فیلمبرداری شد.

“زمان” گرت بردلی با نایب قهرمان “جمعی” برای فیلم مستند / غیر داستانی برنده شد. یورگوس لامپرینوس جایزه را برای ویرایش در “پدر” دریافت کرد و گابریل رودز به عنوان نایب قهرمان “زمان” انتخاب شد.

جایزه فیلم تجربی داگلاس ادواردز به John Gianvito برای فیلم “لبخند سوسیالیستی او” اهدا شد. رادا بلانک کارگردان و فیلمنامه نویس “نسخه 40 ساله” برنده جایزه نسل جدید گروه شد.

منتشر شده در دانلود فیلم